Pokoje Gościnne Na Głodówce

Okolice


Polana Głodówka- polana przy drodze z Bukowiny Tatrzańskiej do Morskiego Oka, skąd rozpościera się przepiękny widok na panoramę Tatr.Polana zajmuje obszar 6 ha i tylko w niewielkim stopniu użytkowana jest pastersko.Na polanie znajduje się kilka stylowych góralskich domów, w tym nasz dom :-)

Bukowina Tatrzańska- miejscowość położona jest u stóp Tatr, centrum narciarstwa, dysponująca 10 kolejkami krzesełkowymi i 30 wyciągami narciarskimi min. Stok Narciarski OlczańSki czy Stacja Narciarska Rusiń-ski.  Miejsce nieskażonej przyrody, czystych wód, gorących term, licznych tras wspinaczkowych, szlaków turystycznych, gościnnych kwater i wybornej kuchni regionalnej. Miejsce styku trzech kultur: podhalańskiej, spiskiej i romskiej, żywego folkloru i tradycyjnego rzemiosła. 


Białka Tatrzańska- baza, w której można znaleźć wiele atrakcji turystycznych. Miejscowość ta zasłynęła za sprawą doskonałego ośrodka narciarskiego "Kotelnica Białczańska". W pobliżu również znajduje się przyciągająca wielu tuystów "Terma Bania", która potrafi dostarczyć niesamowitych doznań osobom starszym jak i tym najmłodszym. Do dyspozycji gości udostępnione są również trasy biegowe o różnej długości oraz kuligi i śnieżne safari na skuterach. Miejsce, które cieszy się ogromną popularnością wśród turystów z kraju, a także z zagranicy.